Rozliczanie ze Szwecji – zdecyduj się na profesjonalne podejście do spraw podatkowych!

KAM Redovisning AB jest profesjonalnym biurem rachunkowym, które od 2004 roku świadczy usługi księgowe i płacowe dla firm zarówno w Szwecji, jak i Europie. Mogą pochwalić się tym, że zaufało im już ponad 350 firm z różnych branż, a większość z nich korzysta z ich usług od wielu, wielu lat. Znajdziesz tutaj rzetelną pomoc księgową, która jest podstawą dla prawidłowego funkcjonowania Twojego biznesu. W KAM Redovisning AB pracują wyłącznie doświadczeni księgowi, którzy mają obszerną wiedzę teoretyczno-praktyczną z zakresu rachunkowości. Warto również zaznaczyć, że biuro zajmuje się nie tylko bieżącym prowadzeniem ksiąg rachunkowych i płacowych, lecz także pomaga w rozpoczęciu nowego biznesu. Dzięki nim rozliczanie ze Szwecji stanie się proste, szybkie i przyjemne. Sprawdź już dziś!

Sprawdź, kto nie musi składać deklaracji podatkowej w Szwecji!

W Szwecji istnieje możliwość nieskładania deklaracji podatkowej, jednak dotyczy to wyłącznie pewnej grupy osób. Osoby, które są objęte podatkiem SINK, czyli podatkiem dla nierezydentów oraz przebywają w Szwecji krócej niż 183 dni, są zwolnione z tego procesu. Podatek SINK wynosi 25% i może być aplikowany samodzielnie lub za pośrednictwem pracodawcy. Ten rodzaj opodatkowania jest możliwy wyłącznie, jeśli złożysz informację o dochodach i zapłaconym podatku na formularzu KU-13 w szwedzkim Urzędzie Skarbowym. Warto przypomnieć, że istnieje również opcja rezygnacji z opodatkowania SINK. Mogą dokonać tego osoby, które przebywają w Szwecji poniżej 183 dni. Mają wtedy prawo do wyboru innej formy opodatkowania. Osoby rozliczające się w ramach podatku SINK nie muszą składać deklaracji podatkowej, ale równa się to z brakiem ulg podatkowych i zwrotu podatku.

Chcesz, aby Twoja deklaracja podatkowa była złożona poprawnie i terminowo? Sprawdź!

Jeżeli szukasz profesjonalnego doradztwa podatkowego w Szwecji, to biuro KAM Redovisning AB jest idealnym wyborem właśnie dla Ciebie! Każda osoba w zespole zawsze przykłada wszelkich starań, aby Twoja sprawa została załatwiona w sposób profesjonalny i rzetelny. Zespół za każdym razem zwraca również uwagę na dostępne ulgi podatkowe, które mogą przysługiwać Twoim pracownikom lub Tobie jako przedsiębiorcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i regularnym szkoleniom biuro KAM Redovisning AB jest w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji! Zawsze są na bieżąco z najnowszymi przepisami prawa, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje rozliczanie ze Szwecji zostanie złożone prawidłowo i na czas.