Kim jest i czym się zajmuje doradca kredytowy

Kim jest i czym się zajmuje doradca kredytowy?

Kredyt to ważna decyzja, która wymaga dobrego zaplanowania i wiedzy niemal eksperckiej. Wiele osób, szukając wiedzy o tym, jaki kredyt będzie dla nich najlepszy, decyduje się na spotkanie z ekspertem. Doradca kredytowy Poznań pomoże, gdy:

  • kadra banku nie ma odpowiednich kwalifikacji, by udzielić pomocy,
  • bankowcom brakuje wiedzy na temat hipoteki,
  • brakuje czasu na dłuższą rozmowę z klientem,
  • brak motywacji do pozyskania nowego klienta.

Doradca kredytowy Poznań: Dlaczego warto się do niego wybrać?

Doradca kredytowy Poznań to osoba, która doradza klientom w sprawach związanych najczęściej z wzięciem kredytu hipotecznego. Zgodnie z Ustawą o kredycie hipotecznym doradca powinien mieć bazę ofert kilkuset banków, które oferują kredyty hipoteczne. Dzięki temu może lepiej doradzić klientom szukającym najlepszego rozwiązania.

Dodatkowo doradca kredytowy Poznań podpowie klientom, którzy chcą kupić nieruchomość albo na rynku pierwotnym, albo wtórnym. Obie te sytuacje warto przedyskutować właśnie z doradcą, by mieć jak najszerszą perspektywę.

W Poznaniu jednym z doradców kredytowych hipotecznych jest Paweł Pietras. To ekspert z ponad 15-letnim doświadczeniem, które zdobywał, pracując w największych bankach hipotecznych na polskim rynku. W swojej pracy doradcy korzysta z najnowocześniejszych narzędzi, które umożliwiają mu porównywanie ofert banków w czasie rzeczywistym. Dodatkowo przeprowadzi klienta przez cały proces brania kredytu hipotecznego i może sprawdzić nieruchomość. Jego porady pomogą Ci zaplanować spłatę w korzystny dla Ciebie sposób i bez zbędnego stresu.