Jesteśmy firmą XXI wieku, która wyszła naprzeciw nowoczesności i obecnym zapotrzebowaniom biznesowym. Mamy swoje siedziby w największych miastach w Polsce : Warszawa, Łódź i niebawem Poznań.

Nie masz siedziby swojej firmy – skontaktuj się z nami, przedstawimy ci interesującą ofertę!

Jeśli, więc potrzebny Ci adres siedziby Twojej firmy, w którymś z tych miast zapraszamy do współpracy. Zapewniamy bogatą ofertę naszych usług, która uwzględnia Państwa potrzeby. W naszej ofercie znajdują się całe pomieszczenia biurowe do wynajęcia lub pojedyncze biurka wraz z wydzielonym obszarem na przechowywanie dokumentów i elementów wyposażenia biura. W każdej opcji zapewniamy wysoki standard pracy, który zapewni dużą swobodę i komfort w prowadzeniu swojej firmy. Nasze przestrzenie biurowe posiadają pełne wyposażenie, dostęp do Internetu oraz zaplecze socjalne. Wybieramy prestiżowe lokalizacje naszych biur oraz elegancki wystrój na najwyższym poziomie.

Jeśli prowadzisz działalność, która nie wymaga posiadania stacjonarnej siedziby, a jedynie potrzebny Ci adres rejestrowy , to czy to będzie Warszawa, czy wkrótce Poznań, mamy do zaoferowania wirtualne adresy dla firm. Zapewniamy odbiór korespondencji oraz obsługę numeru telefonu wirtualnego biura.

Dla wszystkich, którzy chcą otworzyć swoja własną działalność ale przeraża ich trud związany z załatwianiem wszelkich formalności mamy propozycję zakupu gotowej spółki. Takie rozwiązanie to duża oszczędność czasu.

Ponadto, oferujemy też prowadzenie pełnej księgowości przedsiębiorstw. W tym zakresie współpracujemy z profesjonalnym biurem księgowym, które zapewni opiekę księgową na miarę potrzeb firmy. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy, który w pełni może się poświęcić swojej działalności, a wszelka dokumentacje pozostawi tym, którzy zrobią to najlepiej. To logiczne – profesjonalizm przede wszystkim. Firma może na tym tylko zyskać.

Jeśli więc potrzebny jest adres dla firmy lub inna oferowana przez nas usługa zapraszamy – Warszawa czy Poznań – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Kompleksowość i rzetelność naszych usług jest największą zaletą. Zapewnimy Ci pełna obsługę Twojego biura i usprawnimy funkcjonowanie firmy. Z nami Twój biznes będzie nabierał wiatru w żagle i dynamizm jego rozwoju na pewno i Ciebie zaskoczy. Pomyśl o tym już dziś!

Leave a Comment