Nasze biuro rachunkowe obsługuje klientów między innymi z miejscowości: Jelcz – Laskowice i Oława. W naszej pracy, poza językiem polskim, posługujemy się także językami: angielskim i niemieckim, dlatego bariera językowa dla nas nie istnieje. Jesteśmy dostępni dla międzynarodowych klientów. Służymy swoim wsparciem z zakresu księgowości. Cechuje nas rzetelność i sumienność w pracy. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji. Spotkają się z Państwem w najbardziej dogodnym terminie, aby wspomóc funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa od strony finansowej. W swojej pracy dokładnie analizujemy specyfikę przedsiębiorstwa naszego klienta i dostosowujemy najlepsze rozwiązania. Nasza kadra jest w pełni profesjonalna. Pracują u nas wyłącznie specjaliści w dziedzinie finansów i księgowości, którym prawo finansowe nie jest obce. Śledzimy wszelkie zmiany w przepisach i dlatego na bieżąco stosujemy je w swojej pracy. Rzetelna praca przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Nasze usługi dotyczą:

  • obsługi kadrowo – płacowej, prowadzimy pełna dokumentacje pracowniczą, sporządzamy listy płac itp.,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie obsługi ksiąg rachunkowych,
  • oraz wszelkie inne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, na przykład monitorowanie poszczególnych należności, aby klient był na bieżąco z wydatkami i nie miał zaległości finansowych oraz związanych z nimi trudnościami.

Zapewniamy pełną odpowiedzialność naszych działań a także poufność powierzonych nam danych poszczególnych przedsiębiorców. Zaufanie naszych klientów to oznaka naszego sukcesu. Księgowość to dział, w którym właśnie zaufanie jest niezbędne dla właściwej współpracy. Dzięki niemu przedsiębiorcy czują, ze ich kwestie finansowe są w pełni bezpieczne.

Raz jeszcze przypominamy jaki jest obszar naszego działania – Jelcz- Laskowice i Oława.

Cennik usług dostosowujemy indywidualnie do klienta ze względu na charakterystykę prowadzonej przez niego firmy oraz innych czynników – rodzajów prowadzonej dokumentacji czy ilości zatrudnionych pracowników. Ponadto, oferujemy promocje, które czynią cenę usług jeszcze bardziej atrakcyjną.

Dla naszych klientów staramy się poszukiwać najlepszych rozwiązań.

Jeśli, więc uznasz, że potrzebne Ci biuro księgowe w miejscowości Jelcz- Laskowice lub Oława, nie wahaj się, zadzwoń lub przyjdź do naszej siedziby a nasi księgowi udzielą Ci potrzebnej porady.

Leave a Comment