Własna firma – nierealne czy całkiem możliwe? Jaka jest odpowiedź na pytanie, które przyświeca wielu ludziom rozważającym na temat – co zawodowo robić w życiu? Jeśli jesteś osobą, która jest kreatywna, ciekawa nowych doświadczeń, żądna zawodowych wyzwań, chcąca się rozwijać – to zapewne na to pytanie powinieneś udzielić tej drugiej odpowiedzi. Bez względu na wiek, warto pomyśleć o tym, co chce się w życiu robić. Założenie własnej firmy, jest na pewno wyzwaniem. Przede wszystkim, trzeba umieć potencjalnego klienta swoja oferta zainteresować. A do tego potrzebny jest pomysł. Niebanalny, nieoczywisty lecz oryginalny i ciekawy. Trzeba być pewnym swego pomysłu, aby w niego zainwestować. Zastanawiając się, jaki jeszcze obecnie biznes jest dochodowy można stracić zapał. Ale odpowiedź jest, może zaskakująca, ale i bardzo prosta – potrzeba takiego rodzaju działalności, który dla klientów będzie się wydawał najlepszy, bezkonkurencyjny. Największym sukcesem, jest bowiem świadomość, że to nie przedsiębiorca zabiega o klienta, ale to klient sam do niego przychodzi, potem zadowolony wraca oraz zabiega o to by móc korzystać z jego usług.

A zatem jak założyć firmę? Pomoże Ci w tym inkubator przedsiębiorczości. Pracują w nim specjaliści, którzy pomogli już wielu w realizacji marzeń o posiadaniu własnej firmy. Pomożemy i Tobie. Zapewniamy kompleksową pomoc w założeniu własnej działalności oraz dbałość o to, aby jej rozwój szedł we właściwym kierunku przynosząc oczekiwany zysk oraz zadowolenie. Czy możliwa jest firma bez ZUS? Z inkubatorem przedsiębiorczości owszem. Dlatego, że osoby u nas zrzeszone ponoszą znacznie ograniczone nakłady finansowe związane z prowadzeniem działalności. Miedzy innymi, przez pierwsze 2 lata funkcjonowania firmy nie odprowadzają składek do ZUS. Tniemy też inne koszty.

Jeśli nadal się zastanawiasz czy warto stać się częścią inkubatora przedsiębiorczości, zapraszamy do osobistego kontaktu. Zadzwoń lub przyjdź na konsultację. Jesteśmy po to, by pomóc Ci zrealizować Twój biznesplan i wspomagać Twoja firmę w jej rozwoju na rynku pracy. Pod naszą opieką możesz skupić się wyłącznie na zadaniach Twojej firmy a wszelkie sprawy papierkowe, które są zmorą przedsiębiorców, zostawiasz specjalistą. W naszych szeregach możesz czuć się bezpieczny. Zapraszamy! Przekonaj się sam!

Leave a Comment