Warszawa, centrum stolicy – to nowa lokalizacja Twojego biura. Niemożliwe? A jednak. To, co do tej pory było poza zasięgiem, jest teraz na wyciągniecie ręki. Dzięki naszej inicjatywie powstało biuro na godziny, czyli dogodna forma pracy dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają potrzeby codziennego korzystania ze stacjonarnego biura, ponadto pragną zminimalizować koszty związane z jego prowadzeniem lub są spoza Warszawy i rodzaj interesów sprawia, że wymagają tymczasowego punktu biznesowego w stolicy.

Wirtualne biuro daje możliwość zarejestrowania swojej działalności pod wybranym adresem, korzystania z tego adresu w celu otrzymywania korespondencji, posiadanie firmowego numeru telefonu lub faksu oraz użytkowania biura na godziny, według zapotrzebowania. Dodatkowo można wskazać adres, na który ma być przekazywana korespondencja spływająca do naszego wirtualnego biura. Cała korespondencja jest ewidencjonowana.

Biura na godziny to doskonała opcja dla tych, którym Warszawa stanęła na biznesowej ścieżce i prowadzone tu interesy wymogły konieczność posiadania biura. Nasze nowoczesne biura na godziny są pomieszczeniami przystosowanymi do prowadzenia rozmów biznesowych, szkoleń, konferencji. Są wyposażone w sprzęt multimedialny, dostęp do Internetu, odpowiedni system nagłaśniający oraz urządzenia biurowe, które usprawniają pracę.

Nasza firma poza biurami na godziny oferuje również obsługę w zakresie księgowości i prawa. Specjaliści finansowi oraz prawnicy zapewniają fachowa pomoc i doradztwo, aby nasza firma mogła funkcjonować prawidłowo.

Każdy klient wybiera opcję dostosowana do swoich potrzeb oraz do specyfiki swojej firmy.

Warszawa, miasto tętniące życiem, niczym nie odbiegające od innych stolic europejskich, jak widać, także i standardy biurowe zachowuje na europejskim poziomie. Warto zapamiętać – Wirtualne biura, Warszawa, centrum miasta. Aby przedsiębiorcom prowadziło się swoje firmy sprawniej, aby realizowali swoje kontakty biznesowe według potrzeb i aby redukowali poniesione za prowadzenie biura koszty do minimum. Choć biuro jest wirtualne, świat jest rzeczywisty. Ciągle się zmienia i my wychodzimy naprzeciw tym zmianom. Oferujemy komfort pracy, kompleksową obsługę biura a Ty, drogi biznesmenie, płacisz tylko wtedy, gdy korzystasz. To uczciwe i korzystne podejście.

Leave a Comment