Poszukując notariusza, szukamy przede wszystkiej osoby zaufanej, której możemy powierzyć nasze sprawy. Na notariuszu, bowiem spoczywa odpowiedzialność, aby we właściwy i bezpieczny sposób pokierować interesami stron, dla których czynności notarialne mogą wywołać skutki prawne. Od notariusza wymaga się znajomości przepisów, śledzenia na bieżąco zachodzących w nim zmian oraz poszukiwania możliwie najlepszych dla swoich klientów rozwiązań.

Jeśli, ktoś trafił pod wskazany adres, to trafił dobrze. Warszawa, Mokotów – to tu mieści się kancelaria, w której swe usługi oferuje dobry notariusz, który w trosce o klienta wychodzi naprzeciw jego oczekiwaniom. Wykwalifikowana kadra pracowników kancelarii zapewnia profesjonalizm świadczonych usług oraz doradztwo i wnikliwą analizę każdej z prowadzonych spraw. Każda kwestia wymagająca czynności notarialnej traktowana jest indywidualnie. Klient otrzymuje pełna informację na temat przeprowadzanych czynności oraz wszelkie wyjaśnienia. Usługi jakie oferuje notariusz to miedzy innymi:

  • poświadczanie zgodności dokumentów,
  • przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy lub papierów wartościowych,
  • sporządzanie aktów notarialnych,
  • doręczanie wszelkich oświadczeń,
  • spisanie aktów dziedziczenia,
  • sporządza odpisy, wypisy lub wyciągi z dokumentacji, którym notariusz nadaje moc prawną (różnego rodzaju akty, świadectwa, dyplomy itp.),
    oraz inne, które osoba zainteresowana pragnie zrealizować w obecności notariusza.

Każdą wizytę w kancelarii należy umówić wcześniej, aby móc wybrać najbardziej dogodny dla siebie termin oraz aby uzyskać wiedzę, jakie należy skompletować dokumenty, których notariusz będzie wymagał do podjęcia czynności notarialnych.

Klient otrzymuje pełna informacje, co do opłat za czynności notarialne oraz co do taksy notarialnej, która jest określana zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 roku w sprawie maksymalnych stawek taksy notarialnej.

Zapewniamy także dogodną lokalizację – Warszawa, Mokotów – dojazd możliwy autobusem, tramwajem lub metrem. W pobliżu znajduje się parking samochodowy.

Jeśli, więc potrzebny jest notariusz, zapraszamy do naszej kancelarii na Mokotów. Na nasz sukces składa się poziom zadowolenia klientów, którzy uzyskali kompleksową obsługę notarialną w powierzonej nam sprawie.

Leave a Comment