Dotacje pozwalają firmom rozwijać się, a ich właścicielom podejmować nowe wyzwania.

Działalność eksportowa dotyczy firm z większości branż i jest naturalnym efektem ich rozwoju – nie tylko tych, które zajmują się produkcją towarów, ale i świadczących różnego rodzaju usługi.
Przedsiębiorcy, którzy myślą o tym, by spróbować swoich sił za granicą, ale brakuje im odwagi i wiedzy, jak to zrobić, mogą liczyć na fachową pomoc profesjonalistów. All-grants to firma, której zespół tworzą pełni pasji, a jednocześnie doświadczeni specjaliści od grantów, a ich specjalnością są dotacje na eksport. Firma działa na polskim rynku od roku 2010 i ma na swoim koncie kilkaset pozyskanych dofinansowań. Swoim klientom nie tylko pomaga uzyskać dofinansowanie eksportu, ale oferuje też dedykowany plan rozwoju eksportu i modele biznesowe.
W ramach działania internacjonalizacja MŚP o dofinansowanie mogą się starać przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć działalność eksportową lub ją rozszerzyć. Celem jest kompleksowe i indywidualnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa wsparcie doradcze oraz opracowanie strategii wejścia danego przedsiębiorstwa na zagraniczny rynek. Dokumentem niezbędnym do tego, by ubiegać się o dotację na eksport jest model biznesowy internacjonalizacji. Określa on szczegółowo strategię rozwoju działalności eksportowej. Jego stworzenie warto powierzyć profesjonalistom, wymaga to bowiem bardzo głębokiej wiedzy o eksporcie i rynkach zagranicznych.

Firma All-grants wszystkim zainteresowanym oferuje stworzenie modelu zgodnie z wytycznymi Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Innym dokumentem, który uprawnia do uczestnictwa w regionalnych programach dofinansowujących działalność eksportową jest plan rozwoju eksportu. Powinien on zawierać kompleksową, dopasowaną do indywidualnych możliwości firmy strategię eksportową. Niezbędnym elementem planu musi być określenie celu oraz formy promocji usług na rynkach zagranicznych. O profesjonalizmie firmy All-grants świadczą liczne referencje.

Leave a Comment