PROJNORM to firma działająca na polskim rynku od 1990 roku. Specjalizuje się w usługach związanych z rynkiem nieruchomości. Ich ofertę stanowi między innymi inwentaryzacja budowlana Poznań, którą wykonuje się zwykle podczas remontu czy przebudowy domu po to, by wykazać rzeczywisty stan budynku.

Zespół firmy stanowią doświadczeni i profesjonalni rzeczoznawcy, którzy mają specjalistyczne uprawnienia. Firma ma w swojej ofercie między innymi przeprowadzanie wycen, na podstawie których jej klienci otrzymują odszkodowania za słupy energetyczne. O odszkodowania starać się mogą osoby, na których gruncie działają urządzenia przesyłowe. Wynagrodzenie – zwane odszkodowaniem – należne jest w przypadku bezumownego korzystania z nieruchomości oraz za tak zwaną służebność przesyłu. Wynagrodzenie należy się za dalsze użytkowanie gruntu oraz za obniżenie wartości nieruchomości. Kolejną usługę, którą oferuje ta firma jest project monitor. To usługa polegająca na monitorowaniu przebiegu inwestycji oraz wydatkowanych na nią funduszy. Firma ma duże doświadczenie zarówno w monitorowaniu budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, jak i dużych obiektów hotelowych i przemysłowych.

Właścicielom gruntów, które są bogate w cenne kopaliny również mogą skorzystać z pomocy, jaką oferuje rzeczoznawca majątkowy Poznań. Usługa wyceny złóż dotyczy kopalni odkrywkowych i jest skierowana do przedsiębiorców, którzy są właścicielami gruntu albo mają prawo użytkowania wieczystego lub dzierżawy. Prócz wyceny kopalin, w ramach tej usługi możliwa jest także wycena wód podziemnych, a także gruntów, które znajdują się poza terenami złoża, a które są w posiadaniu danego przedsiębiorcy oraz budynków i budowli znajdujących się na terenie kopalni,a także maszyn i urządzeń. W skład zespołu firmy wchodzą doświadczeni inżynierowie budowlani, ekonomiści oraz informatycy. W każdej sytuacji, w której potrzebny jest rzeczoznawca Poznań jest miastem, w którym swoje usługi oferują prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie.

Leave a Comment