Zaciągnięcie kredytu często jest obwarowane wieloma wymogami, które niełatwo spełnić. Jednak nie zawsze tak musi być. Czasem wystarczy ważny dokument tożsamości, by móc zdobyć pilnie potrzebną nam gotówkę. Kredyt na dowód oferuje firma Profi Credit, która swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i różnej wielkości firm. Droga starania się o pożyczkę też jest niezwykle prosta. Wystarczy wypełnić formularz, znajdujący się na stronie internetowej firmy lub zadzwonić na infolinię, by umówić się na spotkanie z doradcą. Potencjalni klienci, którzy poszukują pożyczki na dowód mogą też na naszej stronie skorzystać z internetowego kalkulatora, dzięki któremu szybko zdobędą informację o wysokości rat, jakie będą mieli do spłacenia.
Profi Credit to firma, która lubi pomagać – aktywnie uczestniczy w akcjach charytatywnych i jest elastyczna. Swoje usługi świadczy już od 1994 roku i ma na koncie wiele zadowolonych klientów. Jej oferta jest skierowana bowiem również do tych osób, które nie spełniają warunków, by otrzymać kredyt bankowy.

W Profi Credit można od ręki uzyskać kredyty pozabankowe. Na środki finansowe mogą liczyć również klienci z niezbyt pochlebną historią kredytową, dla których jedyną możliwością na zdobycie funduszy jest zaciągnięcie pożyczki bez BIK, gdzie przechowywana jest historia kredytowa wszystkich klientów banków, na podstawie której przyznawane są – lub nie – kredyty. W najtrudniejszej sytuacji są zwykle osoby z długami. Często jedynym rozwiązaniem, by je spłacić jest zaciągnięcie pożyczki, ale banki są niechętne takim klientom. Dlatego Profi Credit oferuje także kredyty dla zadłużonych i udziela wsparcia, opracowując najkorzystniejszy dla klienta plan spłaty. Trzy największe zalety firmy to szybkość, korzystne raty oraz minimum formalności. Sprawiają one, że osoby, które znalazły się w tarapatach finansowych mogą zaciągnąć pożyczki dla zadłużonych, bez obaw o ich spłatę. Lojalni klienci każdą następną pożyczkę dostaną jedynie w oparciu o dowód tożsamości.

Leave a Comment