Trudna sytuacja finansowa, która może doprowadzić do rozważań na powyższy temat, to zapewne niekorzystny stan dla tych, którym przyszło przez to przechodzić. Szczególnie ciężko jest przebrnąć przez gąszcz przepisów i procedur, aby zrozumieć cały schemat postępowania – od rozpoczęcia starań o upadłość – do ogłoszenia jej przez sąd. Nim staniemy na nowym starcie życia z czystą kartą, bez zobowiązań, które przekraczają nasze możliwości, czeka nas długa droga. Dobrze, gdy ktoś, kto posiada wiedzę na temat na czym polega bankructwo osoby fizycznej, mógłby nas w tej drodze wspomóc.

Nasza kancelaria działa w myśl ustawy o upadłości konsumenckiej i zapewnia pełne wsparcie i pomoc w procesie ubiegania się osoby fizycznej o uzyskanie decyzji sądu o umorzeniu zadłużenia. Jako znawcy prawa upadłościowego, służymy kompleksową obsługą w tej materii – konsultacje, doradztwo, przygotowanie dokumentacji oraz reprezentacja w sądzie. Każda osoba fizyczna, której powodem zadłużenia nie jest jej niedbalstwo, lecz długi wynikają z innych przyczyn, na przykład zdarzeń losowych, i nie jest wypłacalna przed wierzycielami, będzie mogła uzyskać pomoc oraz wnikliwą analizę od naszych doświadczonych pracowników. Cechujemy się rzetelnością i sumiennością, co przenosi się na liczbę korzystnych dla klientów decyzji sądu. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to efekt wydania decyzji sądu o oddłużeniu. Długość trwania procesu jest uzależniona od specyfiki sytuacji finansowej dłużnika. Aby likwidacja długów była możliwa, konieczna jest wnikliwa analiza sytuacji, która doprowadziła do zaistnienia takiego stanu rzeczy.

Zapewniamy sprawność naszych działań – staramy się w możliwie jak najszybszy sposób dopełnić wszelkich procedur upadłościowych, aby jak najprędzej wspomóc naszych klientów w uwolnieniu się od dramatycznej dla nich sytuacji. Kłopoty finansowe, bowiem przekładają się na inne sfery naszego życia – zaburzają nasz wewnętrzny spokój, komfort psychiczny i są czynnikiem stresogennym. Doskonale wiemy, że ogłoszenie bankructwa osoby fizycznej, jest dla dłużnika oznaka nowego życia i zapowiedzią odcięcia się od problemów. Sama myśl, iż z chwila ogłoszenia przez sąd wyroku o upadłości, wszelkie roszczenia finansowe wobec klienta ustają, jest fundamentem pod nową lepszą przyszłość.

My doskonale o tym wiemy. Dlatego zapraszamy na konsultacje wszystkich, którym wydaje się, iż nie widza wyjścia ze skomplikowanej sytuacji finansowej spowodowanej długami.

Przeanalizujemy, doradzimy, pomożemy!

Leave a Comment