Leasing samochodowy Opole kontra kredyt

Samochód dostawczy, osobowy, tir… – każda firma ma niezliczoną ilość potrzeb, a możliwości finansowych zazwyczaj niewiele. Dlatego właściciele mogą liczyć przynajmniej na dwa rozwiązania rozbudowania floty. Kredyt i leasing samochodowy. Ale co wybrać?

Nie masz dużej gotówki

Opcja leasingu samochodowego Opole sprawdzi się wówczas idealnie. Jest to wprawdzie rozwiązanie droższe niż kredyt, ale zyskujesz możliwość odliczania VAT, nie płacisz akcyzy paliwowej i podatku PCC. Na koncie zostaje Ci więcej pieniędzy na inne inwestycje.

Brak czasu na zbędną dokumentację

W tym przypadku również zostań leasingobiorcą. Formalności bankowe są znacznie okrojone, a wymagania minimalne. Co więcej proces rozpoznawania wniosku leasingu samochodowego Opole jest krótszy niż w przypadku kredytu. Oszczędzasz więc czas swój lub pracowników oraz zwiększasz szanse na uzyskanie zastrzyku finansowego.

Pamiętaj jednak, że…

Jako leasingobiorca nie jesteś właścicielem pojazdu, a jedynie go dzierżawisz. Po spłacie może stać się on Twoją własnością lub przejść w ręce leasingodawcy w zależności od podpisanej umowy. Więcej informacji: http://biurokredytoweopole.pl/leasing-samochodowy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *