Biuro rachunkowe w miejscowości Kielce zaprasza do skorzystania z kompleksowych usług z zakresu księgowości. Wysoko wykwalifikowana kadra księgowych z doświadczeniem w dziedzinie rachunkowości służy swoją pomocą, doradztwem oraz fachowa obsługą księgową. Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi przepisami finansowymi i działamy w myśl obowiązującego prawa. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta ze względu na specyfikę jego działalności. Każdego klienta traktujemy odrębnie. Kompleksowość naszych usług oznacza też reprezentację w urzędach. Klient nie musi tracić swojego cennego czasu, na cos w czym możemy go wyręczyć. Zajmujemy się także doradztwem dla przyszłych przedsiębiorców, dla których po analizie formy ich działalności dostosowujemy najbardziej korzystny sposób opodatkowania. Ponadto, udzielamy porad w zakresie pomocy przy zakładania własnej działalności. Staramy się wyjaśniać zawiłe przepisy w sposób najbardziej przystępny dla klienta, aby nie czuł zniechęcenia w urzędniczych procedurach.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • zajmowanie się zagadnieniami kadrowymi oraz sporządzaniem list płac, ponadto zajmujemy się prowadzeniem wszelkiej dokumentacji pracowników zatrudnionych w danym przedsiębiorstwie,
  • a także wszelkie inne działania ze względu na zapotrzebowanie klienta.

Zapewniamy pieczę nad dokumentacja rachunkową przedsiębiorców, archiwizujemy dokumenty oraz ponosimy pełną odpowiedzialność za swoje działania.

Siedzibą firmy są Kielce ale księgowość prowadzimy także przedsiębiorcom z innych miast. Ceny za nasze usługi określane są indywidualnie ze względu na rodzaj prowadzonej działalności.
Jeśli potrzebny jest sprawdzony księgowy, zapraszamy do nas – kierunek Kielce! Ponadto, służymy też doradztwem na zasadzie konsultacji. Spotkamy się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie. Być może uda nam się nawiązać dłuższą współpracę, dzięki, której przedsiębiorca będzie mógł zająć się swoimi interesami a sprawy księgowe powierzy profesjonalistom. Jesteśmy po to by wspierać i pomagać, by doradzać i wyjaśniać, by przedsiębiorcom było łatwiej!

Biuro rachunkowe, Kielce – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

To tu uzyskacie wsparcie dziedzinie księgowości dla swojej firmy. Prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.

Leave a Comment