Funkcja doradcy finansowego powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie przedsiębiorców na rolę osoby wspomagającej ich firmy w segmencie finansowym. I tu właśnie pojawia się nasza kancelaria, która świadczy swoje usługi w tej materii wspierając, zarówno osoby fizyczne, drobnych przedsiębiorców, jak i duże firmy. Obszarem naszego działania jest Poznań. To, tu działa nasza kancelaria, w której rzetelnie i sumiennie wykonują swoje obowiązki doradcy finansowi.
Myśląc doradztwo finansowe w mieście Poznań pomyśl właśnie o nas!

Doradca inwestycyjny lub doradca kredytowy w fachowy sposób udzieli profesjonalnych porad, wnikliwie analizując sytuacje finansową klienta i dostosowując rozwiązanie do danego problemu. Nasi pracownicy cechują się profesjonalizmem. Zawsze poszukują najkorzystniejszych opcji dla klientów.

Kredyt hipoteczny to poważna decyzja. Doradca kredytowy wprowadzi przyszłego kredytobiorcę w schemat działania banku w przypadku udzielania kredytów. Przeanalizuje indywidualnie pod danego klienta oferty banków oraz wskaże ten najkorzystniejszy. Wyjaśni wszelkie procedury, jakimi kierują się banki w udzielaniu kredytów. Ponadto, pomoże przebrnąć przez szereg dokumentów, co usprawni przebieg transakcji.

Doradca inwestycyjny zajmie się naszymi oszczędnościami. Pokaże możliwości racjonalnego dysponowania zaoszczędzonymi pieniędzmi, tak, aby zgromadzony zasób finansowy nie leżał odłogiem czekając na ciężkie czasy a pracował na siebie, czyli się pomnażał. Rolą doradcy inwestycyjnego będzie głównie sprawdzenie możliwości lokowania kapitału oraz wnikliwa analiza obiektu, w który klient chce zainwestować swoje oszczędności. Taka kompleksowa obsługa w zakresie lokowania funduszy ma zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo oszczędności oraz minimalizacje ryzyka. Doradca w dogodny sposób przeprowadzi inwestora w procedury i formy oszczędzania oraz wybierze jak najlepszą opcje dla konkretnego klienta.

Każdy jest w naszej kancelarii traktowany indywidualnie. Nie działamy szablonowo, gdyż każda sytuacja finansowa wymaga odrębnej analizy. Nasi doradcy odbyli odpowiednie wykształcenie i przeszkolenia, aby satysfakcja klienta była na jak najwyższym poziomie.

A zatem, myśląc Poznań, doradztwo finansowe pomyśl o nas! Zapraszamy na konsultacje i oferujemy swoją pomoc.

Leave a Comment