Darmowe przelewy zagraniczne — czy są możliwe?

Aplikacja EasySend – jakie płyną z niej korzyści?

Aplikacja EasySend jest całkowicie darmowa! Nie ma żadnych ukrytych kosztów, wystarczy jedynie, że pobierzesz ją na swój telefon. Zarejestrować się możesz w bardzo łatwy sposób — poprzez swój adres e-mail, Facebooka lub konto Google. Dzięki tej mobilnej aplikacji zrealizujesz swój przelew w każdym miejscu na ziemi w niesamowicie szybki sposób! Opcje, które również gwarantuje to: bieżące kursy walut, aktualne promocje i info o kodach na darmowe przelewy zagraniczne, zlecanie przelewów międzynarodowych do 44 krajów, dodawanie i zapisywanie odbiorców oraz kart płatniczych, co znacznie przyspiesza cały proces czy wygodną i bezpieczną weryfikację tożsamości.

Najlepszy sposób na wysłanie pieniędzy za granicę

Przed wysłaniem jakiegokolwiek przelewu zagranicznego, musisz uważać na koszty przelewów walutowych. Darmowe przelewy zagraniczne są oczywiście możliwe, jednak bardzo często dzięki kodom promocyjnym w aplikacji. Porównywanie kursu wymiany walut jest bardzo istotne, gdyż czasami lepiej jest poczekać kilka dni więcej, aby załapać się na jak najlepszą opcję. Należy również sprawdzić, czy kraj, do którego chcesz wysłać pieniądze, jest na liście odbiorców transakcji z Twojego banku. Korzystanie z EasySend jest świetną opcją, ponieważ od zewnętrznego dostawcy przelewów walutowych możesz zawsze liczyć na świetny kurs wymiany walut oraz niskie opłaty, bez ukrytych kosztów za usługę.

Zagraniczny przelew natychmiastowy – ile to kosztuje?

Darmowe przelewy zagraniczne bardzo często nie są możliwe, jednak czasami udaje się wyłapać jakąś promocje. Przy zagranicznych przelewach natychmiastowych trzeba liczyć się nawet z kilkoma opłatami, które nakładają banki, np.: dopłata za kurs wymiany walut, opłata za przelew przychodzący lub wychodzący, prowizje pobierane od wartości przelewu czy opłaty operacyjne. Może dojść nawet do kilkuset złotych za wyłącznie jeden przelew! Przy korzystaniu z EasySend usługę szybkiego przelewu zagranicznego możesz wypróbować za darmo, a za natychmiastowy zapłacisz 15 zł!