Centrum konferencyjne w Warszawie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Zabytkowy wygląd budynku oraz wystrój sal konferencyjnych sprawiają, że każde zdarzenie w takim wnętrzu jest nietuzinkowe i pozostawia pozytywne wrażenia. Wnętrza budynku ze względu na oryginalne połączenie zabytkowego charakteru i modernistycznego wyposażenia sal, stają się niezwykle klimatyczne i wyjątkowe. Tylko w naszym centrum szkoleniowo konferencyjnym można uzyskać taki efekt. Sprawia to, że wszelkie wydarzenia pozostają w pamięci uczestników, którzy później wracają do nas pewni, że jak zawsze będą usatysfakcjonowani poziomem i jakością świadczonych usług.

Jeśli, zatem Warszawa stała się miejscem poszukiwań odpowiedniej sali i zastanawiasz się jakie obiekty konferencyjne wybrać, nasze centrum szkoleniowo konferencyjne jest doskonałą opcją. Mamy do zaoferowania przestronne sale, które idealnie nadają się na duże szkolenia, wykłady, sympozja czy konferencje. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny, który jest wykorzystywany podczas wszelakich konferencji – biznesowych lub naukowych. Jest to także jest to doskonały wybór na imprezy rodzinne czy towarzyskie, typu bal, wesele, bankiet. Jesteśmy przygotowani na pomieszczenie dużej liczby gości. Każde zdarzenie związane jest z obsługa gastronomiczną. Naszym gościom serwujemy dobrą i sprawdzona kuchnię, która zadowoli nawet najbardziej wybornego smakosza. Zabytkowa architektura budynku dodaje prestiżu naszemu centrum konferencyjnemu i sprawia, iż wytwarza się wyjątkowy klimat. Każda impreza jest przygotowywana z rzetelna starannością pod potrzeby konkretnego klienta oraz ze względu na specyfikę imprezy.

Zapewniamy wysoki standard wszelkich imprez, które się u nas odbywają. Potwierdzeniem tych słów, są certyfikaty jakości i uznania, których jesteśmy laureatami. Miarą naszego sukcesu jest poziom zadowolenia naszych klientów.

Warszawa, dobra lokalizacja – to idealne miejsce na powołanie do życia biura swej firmy. Nasze centrum konferencyjne posiada lokale przeznaczone na cele biurowe do wynajęcia. Pomieszczenia te, są wyposażone w dostęp do mediów oraz monitoring.

Dodatkowym atutem są interesujące ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu, zapewniamy, iż udzielimy wszelkich informacji oraz służymy pomocą w przygotowaniach i przebiegu danego zdarzenia.

Leave a Comment